کسب درآمد از درنا پی سی ( افیلیت مارکتینگ )

				
					کسب درآمد از درنا پی سی با خیال راحت 🙂
				
			

افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) چیست؟

این سیستم که با نام‌هایی همچون همکاری در فروش و بازاریابی پورسانتی نیز شناخته می‌شود، یکی از روش‌های مرسوم است که پیشتر به ‌صورت سنتی در فضای آفلاین انجام می‌شد و حالا در دنیای آنلاین نیز به شکل گسترده‌ای پیاده می‌شود. در این نوع تبلیغات، یک واسطه به عنوان بستر نشر لینک مورد نظر فعالیت می‌کند و در ازای تحقق اهداف مشخص شده درصدی را می‌گیرد. با توجه به شاخص‌هایی که تعریف می‌شود اگر فروش موردنظر رخ دهد، ناشر تبلیغات هزینه خود را دریافت می‌کند.
آمازون اولین سایتی بود که این سیستم را در سال 1996 راه‌اندازی کرد و هنوز این سیستم ادامه دارد. شاید تصور کنید آمازون خیلی پورسانت می‌دهد، اما این مبالغ در ازای فروشی که اتفاق می‌افتد بسیار ناچیز است.

سیستم همکاری در فروش
کمیسیون
% 0

سیستم همکاری در فروش برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی در هر جایگاه شغلی یا بدون شغل که باشند، می تواند از طریق سیستم افیلیت مارکتینگ کسب درآمد کند.
این شغل می تواند به عنوان یک شغل دوم و یک شغل خانگی نیز مطرح باشد. زنان و مردان، جوانان و بزرگسالان از هر قشری که باشند و بتواند با اینترنت کار کنند، می‌توانند از طریق سیستم همکاری در فروش به درآمد قابل توجهی داشته باشند. افراد شاغل در صنف ها و مشاغل مختلف، می توانند به افیلیت مارکتینگ به عنوان شغل دوم خود نگاه کنند و از این راه درآمد کسب کنند.

سیستم همکاری در فروش
مادربرد ایسوس مدل PRIME Z790-P WIFI

چرا ناشران به درنا پی سی افیلیت اعتماد کرده‌اند؟

روند تسویه حساب با ناشران در تاریخ بیستم هر ماه در پنل درنا پی سی انجام می شود. بنابراین هیچ گونه نگرانی بابت تسویه حساب نخواهند داشت. همچنین فروشگاه ها در ابتدا توسط درنا پی سی اعتبار سنجی می شوند و درنا پی سی با سیستم ردیابی دقیقی که پیاده سازی کرده است، مانع از ایجاد هرگونه اشکال در روند محاسبات دقیق پورسانت ناشران می شود 

سیستم های همکاری در فروش این تبلیغات را با استفاده از تبلیغات بنری، متنی و یا لینک ها در چندین وب سایت متعلق به خود یا از طریق ایمیل به مشتری خود انجام می دهد. همچنین ممکن است یک فردی کالای مورد نظر را نقد و بررسی کند و لینک کالا را در متن خود قرار داده و این گونه آن محصول به فروش می رسد.

همچنین این شرکت ها برای جلب توجه مخاطب به یک سرویس یا محصول از تبلیغات به صورت مقاله، فیلم و تصویر استفاده می کنند. شرکت های همکاری در فروش در صورت خرید محصول یا خدمات یک فروشنده، حساب کاربری لفیلیت او را در کمیسیون توافق شده شارژ می کند، که این کمیسیون می تواند 5 تا 10 درصد از قیمت فروش باشد.

درصد این کمیسیون به این بستگی دارد که به واسطه شما کدام گروه از محصولات خریداری شود. ب عنوان مثال  اگر کاربری از طریق لینک شما وارد وبسایت درنا پی سی شود و از لوازم کامپیوتری خرید کند، شما درصد تعیین شده از قیمت آن کالا را دریافت خواهید کرد. اما نکته اینجا است که حتی اگر کاربری که روی لینک شما کلیک کرده و وارد سایت درنا پی سی شود و کالا را نخرد و به جای آن کالایی از گروه دیگر را خریداری کند، باز هم درصدی از فروش به شما می‌رسد!

هدف استفاده از سیستم های افیلییت مثل همکاری با درنا پی سی افزایش فروش با کمترین میزان هزینه برای تبلیغات ، پشتیبانی و … است. کسب درآمد از درنا پیسی راه‌حلی امن برای مواقعی است که بودجه کافی برای پروموت محصول خود را ندارید. فروش از این طریق یک روش سریع و ارزان برای کسب درآمد بدون دردسر های مربوط به فروش یک محصول مانند انبارداری ، تامین کالا و یا ارسال است و برای کسانی که می خواهند درآمد خود را به صورت آنلاین افزایش دهند ، بسیار سودآور خواهد بود. تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که پیشنهاد خرید محصولات را ارائه دهید.

 

پنل ثبت نام و ورود:

Register

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.