فرصت های شغلی و استخدام در درنا پی سی – Dorna PC Careers

Dorna PC Careers & Jobs

فرصت‌های شغلی در درنا پی سی

امروز همکاران‌مان با عنوان‌های شغلی متنوعی در ۱۱ تیم درنا پی سی مشغول به کار هستند. در تمامی تیم‌های درنا پی سی، بر اساس نیاز فرصت جذب افراد جدید وجود دارد و ما همواره به همراهی افراد مستعد برای تاثیرگذاری و خلق ارزش در سطح جامعه نیاز داریم. 

فرایند استخدام در درنا پی سی

ما در درنا پی سی فرصتی فراهم کرده‌ایم تا تنوع زیادی از مشاغل بتوانند در کنار هم قرار بگیرند. کافی است برای استخدام در درنا پی سی وارد صفحه فرصت‌های شغلی درنا پی سی شوید و برای موقعیتی که متناسب با سوابق شما است، درخواست همکاری‌تان را ثبت کنید. فرایند استخدام در درنا پی سی با بررسی سوابق افراد متقاضی برای هر موقعیت شغلی، شروع می‌شود. سپس این افراد برای بررسی توانایی فنی و تطابق فرهنگی با درنا پی سی مصاحبه‌هایی با کارشناسان فنی و منابع انسانی دارند. پس از تایید نهایی پیشنهاد شغلی (Job Offer) ارسال می‌شود و  در مرحله آخر، بر اساس نیازمندی هر تیم قدم‌هایی برای ورود و جامعه‌پذیری همکار جدید برداشته می‌شود.

تیم‌های درنا پی سی

در درنا پی سی تیم‌های مختلفی مانند ارتباطات سازمانی، حقوقی، بازاریابی، ریسک و حسابرسی داخلی، عملیات، توسعه کسب‌وکار، بازرگانی، تجربه مشتریان، مالی، تکنولوژی و منابع انسانی تلاش می‌کنند تا برای خلق ارزش در کنار هم اهداف تیمی و سازمانی درنا پی سی را محقق سازند.

جای بهترین ها در درنا پی سی

ارزش‌های ما، هویت ما

ارزش‌های درنا پی سی ستون‌هایی هستند که زندگی کاری ما روی آن‌ها استوار شده است؛ ارزش‌هایی که با دقت و حساسیت زیادی انتخاب شده‌‌اند. بر اساس همین ارزش‌ها، هر اتفاق و فعالیت تازه در درنا پی سی هویتی جدید و ناب پیدا می‌کند. ما در درنا پی سی با همراهی هم این ارزش‌ها را محقق می‌کنیم و برای پایبندی به آنها مشوق همدیگر هستیم.

شرایط کار در درنا پی سی

کامپیوتر همه کاره 23.8 اینچی ایسوس مدل V241EAK-BA122M (Core i5 1135G7-1TB HDD-256 SSD-8GB) V241EAK-BA122M (Core i5 1135G7-1TB HDD-256 SSD-8GB) 23.8 inch All in One Computer

فرم استخدام